O NÁS

logo-black-transparent

JAK VZNIKLO CZECH VAPE?

Czech Vape vzniklo v roce 2015 jako instagramový účet official_czech_vape, založený za účelem focení fotek s motivy vapingu z českého prostředí. Na základě pozitivních ohlasů jsme se však rozhodli činnost projektu ještě více rozvinout a tak jsme se pustili do výroby vlastního oblečení s vaperskou tématikou.

 

 

 

POŘÁDÁNÍ VAPERSKÝCH UDÁLOSTÍ

Jelikož jsme chtěli vaping podpořit ještě více, rozhodli jsme se vyrazit do všech koutů Česka i Slovenska a začali jsme tak utvářet i sjednocovat česko-slovenskou vaperskou komunitu řadou nezapomenutelných událostí, do kterých jsme zapojili i výrobce a prodejce ze světa vapingu. Nechyběli jsme ani na události roku - VapeShow Praha, kde jsme v roce 2016 působili jako mediální partner a o rok později jsme se stali dokonce generálním partnerem. Proto jsme v roce 2018 nemohli chybět ani na velkolepé akci Vape Bazar Praha, kterou dostal k odmoderování právě Tonda - zakladatel Czech Vape.

Střípky z VapeShow Praha 2016

Aftermovie z VapeShow Praha 2017

Vape Bazar Praha 2018 pohledem vape-youtubera Noid Vape

NÁŠ CÍL

Jelikož vaping sami milujeme, chceme se i nadále podílet na jeho podpoře a rozvoji v Česku i na Slovensku, aby si získal oprávněný statut méně škodlivější alternativy k cigaretám současně s větší informovaností veřejnosti. 

Aktuálně pracujeme i na dalších našich projektech:

  • Fog Division - produkce vlastních koncentrátů pro přípravu e-liquidu


 

LIVE STREAMY

Po celou dobu našeho působení na české vape scéně pořádáme živá vysílání na YouTube, Instagramu či Facebooku a tak dáváme našim fanouškům vědět o novinkách ohledně našich projektů, událostí a také rádi odpovíme na případné dotazy. Prostřednictvím těchto komunikačních kanálů sbíráme ohlasy i připomínky a dáváme tak možnost samotným uživatelům se spolupodílet na výsledné podobě našich projektů i konkrétních produktů.

E-SHOP

Provozujeme vlastní internetový obchod, kde můžete zakoupit náš merch i koncentráty naší značky Fog Division a tak nás přímo podpořit v tom, co děláme. www.shop.czechvape.com

PARTNEŘI

Chcete se stát součástí projektu Czech Vape? Budeme rádi, když se na nás obrátíte na email: tonda@czechvape.com