MALONGO

malongo-logo-red-circle

My Malongo, jsme živá a oddaná rodinná firma Malongo je rodinná firma z venkovské oblasti Nice s roční produkcí více než 7 000 tun kávy. Klíčem k úspěšnosti společnosti je etika kvality a angažovanosti jejího personálu. 

zdroj YouTube - Malongo

Jedinečná kultura kvality je základem jejích hodnot: zachování tradičního pražení kávy, úcta k lidem produkují kávovníky a spokojenost zákazníků. Malongo sleduje kávu krok za krokem, od plantáží až po šálek. Jsme francouzský specialista na luxusní kávu Malongo je předním aktérem pro spravedlivé obchodování s kávou a bio-kávou. Tento stav získali v roce 1992 s průkopnickým závazkem společnosti. Její hodnoty: iniciativa, odpovědnost a solidarita jsou zdrojem její dynamiky a tvořivosti. Malongo je tvůrcem kovových plechovek balených ve vakuu, výroby jednodruhové kávy a kávového půdu 1,2,3 Spresso®.

Fairtrade-logo

Fair trade je spravedlivý obchod

Lidem ze zemí Afriky, Asie a Latinské Ameriky dává možnost uživit se vlastní prací za důstojných podmínek. Za svou kávu, kakao nebo banány dostávají spravedlivě zaplaceno, pěstují s ohledem na životní prostředí a jejich děti můžou chodit do školy.

Veškeré informace najdeš zde:

web Slovensko: www.hg-sk.com

web Česko: www.hg-cz.com

Malongo kávu najdeš i na CZVP BASE, kde jí při návštěvě dostaneš zcela zdarma!