FOG DIVISION

JEN-FOGblack

Co je to FOG DIVISION?

FOG DIVISION je naše vlastní značka, pod kterou jsme si pro vás připravili sérii vylazených Shake & Vape aromat a následně díky popularitě řadu samostaných ovocných příchutí Basic. A aby to bylo kompletní, nezapomněli jsme ani na merch, kterým můžete dát snadno na odiv svůj vkus.

58542759_2445735392126068_7299154099004506112_n

Nová řada vydaných aromat LiQuido.

28234853_2034755026748527_8805840228794726484_o

První řada vydaných Shake & Vape aromat.

Proč FOG DIVISION vznikl? 

Fog Division vznikl v době, kdy jsme se jako Czech Vape snažili původně o distribuci zahraničních značek na český a slovenský trh. Dobrý nápad však vystřídal ještě lepší. Měli jsme vlastní vizi konkrétních příchutí a ty jsme se nakonec rozhodli realizovat. Reálný výsledek nás totiž nejen, že překvapil, ale naprosto předčil naše očekávání. Vzniklé příchutě jsme si jednoduše nemohli nechat jen pro sebe a tak jsme se rozhodli podělit se s nimi s našimi fanoušky i širokou veřejností.

První videorecenze základní řady Fog Division od vape-youtubera Noid Vape

Kdy to začalo? 

Počáteční inspirace vznikly již v roce 2017. Na námi pořádaných srazech jsme nabízeli k ochutnávce koncepty pod kódovým označením, vše tak začalo testem naslepo. Bylo nejen zábavné, ale i přínosné pozorovat neznámé lidi během ochutnávek a poslouchat jejich hodnocení.

Většinové ohlasy byly ovšem pozitivní a jelikož jsme je nechtěli nechat jen tak bez odezvy, začali jsme hledat ideálního výrobce, jež by dokázal míchat dle naší receptury ve velkém a v profesionálních podmínkách.  Tento krok se sice nezdál až tak jednoduchý, nakonec jsme ale nalezli spolehlivého výrobce, který se nám jednoznačně osvědčil.

Zbývalo tak vyřešit už jen název. Z mnoha konceptů jsme se nakonec jednohlasně shodli právě na jméně Fog Division.

první video recenze od Vapetalk s Karotkou

Kde se dá FOG DIVISION koupit? 

V současné době nás naleznete na pultech více, než 30-ti kamenných a internetových obchodů v Česku, Slovensku, ale i Německu a nadále pracujeme na tom, abychom mohli expandovat i do dalších států ve světě.

 

Recenze

Jsme rádi za každé hodnocení, které získáváme a to jak kladné, tak i záporné. Věříme, že právě to nám pomáhá jít stále tou správnou cestou, aby byli naši zákazníci vždy spokojení a vyhledávali značku Fog Division i nadále.

V minulosti jsme již právě na základě množství ohlasů recepturu upravovali a i na doporučení jsme přidali do našeho portfolia další sadu příchutí, tentokrát zaměřenou spíše na milovníky tabáků.

Chápeme, že se nelze vždy všem zavděčit, snažíme se ale dělat maximum, aby mezi spokojenými byla výrazná většina.

Naše příchutě jsme nezapomněli poskytnout ani vape-youtuberům Noid Vape a Vapetalk s Karotkou, jejich recenze tak najdete i v našem seznamu videjí na našem YouTube kanálu Czech Vape.